درب دوجداره سرویس بهداشتی

درب دوجداره و ضد آب سرویس بهداشتیاز دیگر محصولات درب و پنجره دوجداره آرکوین، درب دوجداره سرویس بهداشتی است که بصورت درب حمام نیز استفاده می شود. درب های سرویس بهداشتی و حمام عمدتا در معرض رطوبت، پوسیدگی و آب قرار دارند به همین دلیل الزاما باید از درب سرویس ضد آب استفاده شود. درب یو پی وی سی بصورت ضد آب بوده و عایق بندی کاملی نسبت به نفوذ آب و رطوبت دارد.

 

اجزاء درب دوجداره سرویس بهداشتی

در تمام درب های دوجداره سرویسی از یراق آلات سرویسی (قفل یک طرفه)، پروفیل فریم و پروفیل لنگه درب (این پروفیل بزرگتر از پروفیل لنگه پنجره می باشد) استفاده می شود. این اجزا در تمامی درب ها یکسان بوده و تفاوت آنها تنها در شکل درب و متریال مورد استفاده در داخل چارچوب لنگه بازشو درب می باشد

 برای مشاهده تصاویر گالری درب دوجداره بر روی تصویر زیر کلیک کنید...

تصاویر درب دوجداره سرویسی و عایق

درب سرویس بهداشتی تمام پنلانواع شکل درب Upvc سرویس

درب سرویس بهداشتی تمام پنل

در این محصول کاملا از پنل استفاده می گردد. پنل ها از جنس یو پی وی سی و سه جداره بوده که بر روی عایق بندی تاثیرگذار است. در شکل روبرو نمونه ای از درب یو پی وی سی سرویسی بهداشتی و حمام را مشاهده می کنید.

 

درب سرویس بهداشتی تمام شیشه

منظور از شیشه در درب سرویسی، شیشه برفی، مشجر، مات، شیشه سندبلاست و آینه می باشد که بصورت دوجداره استفاده می شود. در واقع هر شیشه ای که بصورت مات و غیر شفاف باشد. از لحاظ ظاهری این درب ها، زیبایی بیشتری نسبت به درب تمام پنل سرویسی دارد اما از نظر عبور نور مورد ایراد قرار می گیرد.

درب تمام شیشه دوجداره سرویسیبه استثنا آینه که به هیچ وجه از خود نوری عبور نخواهد داد. البته در فاصله 50 سانتی متراز شیشه های مات، تنها هاله ای از اجسام یا افراد مشخص می شود.

اگر بخواهیم مقایسه ای از میزان عبور نور از شیشه های مات داشته باشیم:

شیشه برفی و مشجر< شیشه سندبلاست < آینه

در مورد مقایسه شیشه های مات بیشتر بدانیم.

 

درب سرویس بهداشتی ترکیبی پنل و شیشه
درب سرویس بهداشتی و  حمام

در این نوع از درب دوجداره سرویسی و حمام می توان بصورت دو تکه از پنل و شیشه استفاده می گردد. که بطور معمول در قسمت پایینی (تا ارتفاع 110 سانتی متری) از پنل و مابقی از شیشه دوجداره استفاده می شود.

 

تنوع رنگ درب سرویسی

همانند دیگر محصولات Upvc می توان از پروفیل های طرح چوب برای درب سرویس و حمام نیز استفاده کرد. تنوع رنگ درب های سرویسی در سه نوع بلوطی تیره، بلوطی روشن و کاکائو براون است.

 

قیمت درب سرویس بهداشتی

قیمت درب های دوجداره ضد آب نسبت به دیگر درب ها مانند درب ABS، درب آلومینیومی و ... بالاتر است. همچنین با توجه به متریال مصرفی در داخل چارچوب قیمت آن تغییر می کند.

برای مشاوره و یا سفارش درب سرویس بهداشتی ضد آب با ما تماس بگیرید. 88783212

درب دوجداره, درب ضد آب, درب upvc

Footer Logo

شرکت آرکوین تولید کننده درب و پنجره دوجداره، با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات هوشمند و به روز دنیا...

تماس با ما

آدرس:
میدان آرژانتین، خ الوند، پ 41

88873457
88873422
info(at)arkowin.com

تلفن همراه :
09124160116

شنبه تا چهارشنبه،9صبح تا 6 عصر
پنجشنبه ها: 9صبح تا 4عصر

ارتباط با ما

شروع چت واتس آپ
شروع چت تلگرام
یوتیوب