فروش توری پنجره پلیسه هزینه مترمربع توری به چه صورت محاسبه می شود؟ در انتخاب توری پنجره، توری پلیسه آکاردئونی مناسب است؟ باز کردن درب و پنجره دوجداره یا ساده، از جمله فعالیت هایی است که برای تبادل جریان هوا یا گریز هوا درحالت استفاده از کولرآبی می توانیم استفاده کنیم. با باز کردن درب و پنجره حشراتی وارد محل زندگی ما می شوند که موجب سلب آرامش ما هستند. بهترین راه مقابله با این دسته از معضلات، نصب توری پنجره در قسمت های بازشو خروج هوا می باشد.

 ↵ نحوه اندازه گیری توری پلیسه

 ↵ نحوه نصب توری پلیسه

توری پنجره پلیسه

مکانیزم این نوع توری نسبت به توری پنجره ساده کاملا متفاوت است. در توری پنجره ساده و قدیمی، تور بصورت صاف در یک چارچوب ثابت قرار داشت که چارچوب بصورت ریلی یا لولایی حرکت می کرد. از معایب این سیستم قدیمی، فضای اشغال کننده توری پنجره، در هنگام باز و یا حتی بسته بودن است و عمر این محصول نیز کوتاهتر خواهد شد.

در حالیکه در نسل جدید توری پنجره  یعنی توری پلیسه، چارچوب ثابت بوده و توری در چارچوب حرکت می کند. در نتیجه فضایی را اشغال نکرده و در فصل هایی از سال که نیازی به استفاده از توری پلیسه پنجره نیست، در چارچوب خود قرار می گیرد.

مکانیزم حرکت توری پلیسه پنجره

در سه شکل زیر نحوه حرکت توری پلیسه آکاردئونی پنجره نمایش داده شده است. چارچوب قاب دور، در هر صورتی ثابت است و به قاب دور پنجره پیچ می شود. توری که بصورت تابه تا و آکاردئونی تولید شده بوسیله پروفیل آلومینیومی باز و بسته می شود.

توری پلیسه پنجره دوجداره

 

توری پنجره پلیسه آرکوین چه مزایایی دارد:

 قاب  آلومینیومی با رنگ الکترواستاتیک
استفاده در هر اقلیم آب و هوایی و نصب آسان
قابل نصب روی هر نوع پنجره دوجداره، چوبی، آهنی و آلومینیومی
آسان حرکت در باز و بسته شدن
عدم اشغال فضا درهنگام بازو بسته شدن
عمر طولانی قطعات و متریال
جمع شدن توری در فصل سرما

 

انواع توری پنجره

توری های پنجره دوجداره UPVC در 3 نوع دسته بندی می شوند:

توری ثابت

انواع توری پنجره توری ثابت پنجره دوجداره مناسب پنجره هایی است که دسترسی به آن کمتر بوده، ابعاد کوچکی دارند و در اکثر مواقع باز هستند. پنجره های دوجداره سرویس و یا پنجره هایی که نقش تهویه هوا را دارند از جمله پنجره هایی هستند که شرایط استفاده از توری پنجره ثابت را دارند. البته برای این نوع پنجره ها از توری های دیگر نیز می توان استفاده کرد.

توری رولینگ یا جمع شونده

قسمت اصلی توری های رولینگ محفظه ای است که در آن توری جمع می شود. قطعاتی که موجب رول شدن این توری می شوند در این محفظه قرار دارند. مکانیزم حرکت این توری پنجره همانند حرکت کرکره پارکینگ می باشد. متاسفانه بدلیل پلاستیکی و شکننده بودن قطعات رول کننده در بازار، این توری از سبد محصولات حذف گردیده است. در واقع در آرکوین محصولی ساخته و عرضه می شود که خانواده آرکوین به کیفیت و کارایی آن اعتماد داشته باشند.

توری پلیسه آکاردئونی

بیشترین میزان تولید و فروش توری پنجره مربوط به توری پلیسه می باشد. قطعات مورد استفاده در این نوع توری، مناسب کارکرد آن طراحی گردیده است و تا سالها از کیفیت آن کاسته نخواهد شد. این نوع توری بصورت مکانیکی و با کمک حرکت دست به آسانی باز و بسته می شود. توری پلیسه، خود به انواع دیگری تقسیم بندی می شود:

توری پلیسه افقی

توری پلیسه عمودی

توری پلیسه دوطرفه افقی

توری پلیسه دبل فریم

 

انواع رنگ توری پلیسه

با توجه به رنگ بیرونی پنجره (قسمت نصب توری) رنگ قاب توری نیز تغییر خواهد کرد. اما بدلیل تنوع کم در رنگ پروفیل آلومینیوم، معمولا نزدیک رنگ به قاب پنجره فعلی استفاده خواهد شد.

 

قیمت متر مربع توری پلیسه پنجره

توری پلیسه پنجره دوجداره از قطعات زیادی تشکیل شده است که محاسبه قیمت متری توری پنجره را سخت خواهد کرد. بنابراین برای اطلاع از هزینه، قیمت مترمربع توری پنجره اعلام می شود. اگر با مرکز فروش توری پنجره یا شرکت های تولید کننده درب و پنجره دوجداره تماس بگیرید، قیمت بصورت مترمربعی به شما اعلام خواهد شد. کافیست مترمربع بازشوی پنجره خود را محاسبه کنید و در قیمت بیان شده ضرب کنید. منظور از بازشو، قسمت بازشونده پنجره دوجداره می باشد. در شکل بازشو با رنگ خاکستری مشخص شده و ابعاد آن 60 سانتی متر عرض و 120 سانتی متر ارتفاع است.

قیمت توری پنجره دوجداره = عرض بازشو* ارتفاع بازشو*قیمت مترمربع توری= 0.6*1.2*قیمت مترمربع

مواردی مانند رنگ قاب توری، جنس توری پلیسه، وزن و مقاومت قاب آلومینیومی، مدل بازشوی توری (دبل فریم، یک طرفه یا دوطرفه) و کیفیت تولید توری پنجره در قیمت مترمربع توری پلیسه تاثیر زیادی دارد.

 

نحوه اندازه گیری توری پنجره پلیسه

نحوه اندازه گیری توری پلیسه

 

ابتدا لنگه بازشویی را که قصد نصب توری بر روی آنرا داریم باز می کنیم. سپس از پایین ترین نقطه آن تا بالاترین نقطه لنگه بازشو را اندازه گیری می کنیم. عدد بدست آمده ارتفاع بازشو است. عرض لنگه بازشو را نیز از انتهای سمت چپ تا انتهای سمت راست اندازه می گیریم. در شکل محل اندازه گیری مشخص شده است.

عرض و ارتفاع بدست آمده را باید با 4 سانتی متر جمع کنیم. نتیجه حاصله عرض و ارتفاع توری پنجره پلیسه است. می توانید این ابعاد را به شرکت موردنظر سفارش داده و یا از شرکت بخواهید پرسنل خود را برای اندازه گیری توری اعزام کند.

⇐ عرض توری پنجره دوجداره: انتهای چپ تا انتهای راست قسمت بازشو به سانتی متر + 4 سانتی متر

⇐  ارتفاع توری پنجره دوجداره: بالاترین تا پایین ترین قسمت بازشو به سانتی متر + 4 سانتی متر

نصب توری پنجره پلیسه

 

نحوه نصب توری پنجره پلیسه

برای نصب توری پلیسه ابتدا آنرا مونتاژ و اسمبل می کنیم. اگر به چهارگوشه توری نگاه کنید، مشاهده می کنید که این قسمت ها دارای سوراخ هایی برای عبور پیچ هستند. توری را در قسمت پشت پنجره قرار داده و آنرا بوسیله پیچ کردن، ثابت می کنیم.

شکل روبرو، پنجره دوجداره را از نمای پشت و محل نصب را نشان می دهد. قسمت هایی که با فلش قرمز رنگ مشخص شده، محل هایی هستند که با استفاده از پیچ به چارچوب متصل می شوند.

توری پنجره, توری پلیسه, توری رولینگ, نصب توری پنجره

Footer Logo

شرکت آرکوین تولید کننده درب و پنجره دوجداره، با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات هوشمند و به روز دنیا...

تماس با ما

آدرس:
میدان آرژانتین، خ الوند، پ 41

88873457
88873422
info(at)arkowin.com

تلفن همراه :
09124160116

شنبه تا چهارشنبه،9صبح تا 6 عصر
پنجشنبه ها: 9صبح تا 4عصر

ارتباط با ما

شروع چت واتس آپ
شروع چت تلگرام
یوتیوب