بازنگهدارنده پنجرهمهار پنجره یا بازنگهدارنده پنجره چیست؟ اگر بخواهیم قسمتی از پنجره تک حالته بصورت ثابت باز بماند از قفل باز نگهدارنده پنجره و یا مهار پنجره window stoper می توانیم استفاده کنیم.سیستم مکانیکی بازدار پنجره، مهار پنجره و یا قفل نگهدارنده پنجره دوجداره قطعه ای پر کاربرد برای باز نگهداشتن ثابت و بدون حرکت پنجره به میزان معین و قابل تغییری است.

این محصول قابلیت نصب بر روی تمامی پنجره ها از جمله پنجره آهنی، پنجره چوبی، آلومینومی و درب را دارد.

 

جایگزینی برای پنجره دوحالته

مهم ترین ویژگی کاربردی پنجره دوجداره دوحالته، باز شدن لنگه پنجره از قسمت بالا ( به اندازه تقریبی 30 درجه) برای تبادل جریان هوا می باشد. بطور معمول از پنجره دو حالته در موقعیت هایی از منزل استفاده می شود که باز و بسته کردن پنجره دوجداره بیشتر اتفاق می افتد. اما در برخی از موقعیت ها قرار گیری پنجره، بدلیل کاربرد کمتر و قیمت دو برابری یراق دوحالته نسبت به تک حالته استفاده از پنجره تک حالته منطقی تر و اقتصادی تر است.

جایگزینی برای پنجره دوحالتهبا این حال باز ماندن پنجره ( در حالتی که بازشو پنجره ثابت بماند و با فشار باد حرکت نکند) در برخی از کم استفاده ترین موقعیت ها نیز مورد نیاز است; بطور مثال برای تبادل جریان هوا، گریز جریان هوای کولر آبی، تهویه هوا، امنیت بیشتر و عدم مزاحمت برای پرده، نیازمند باز بودن قسمتی از پنجره هستیم.

 

مکان نصب بازنگهدارنده پنجره دوجدراه

بر روی بازشو پنجره دوجداره میتوان از بازوی نگهدارنده ی مهار پنجره استفاده کرد. مهار پنجره این امکان را فراهم میکند که در هنگام باز و بسته کردن پنجره در هر مرحله (به میزان درجه بازوی نگهدارنده) امکان ثابت کردن بازشو پنجره می باشد که بر اثر فشار خارجی و یا فشار باد، بازشو از محل خود حرکت نکند.

در نظر داشته باشید پنجره دوحالته ویژگی های دیگری نیز دارد که نسبت به پنجره های دیگر امتیازی ویژه محسوب می شود.

 

این محصول از سه قطعه تشکیل شده است:

بازنگهدارنده پنجره• بازوی بازنگهدانده پنجره: این قطعه بوسیله دو پیچ به قسمت ثابت یا فریم پنجره وصل می شود. شما می توانید این قطعه را در حالت افقی و یا عمودی به فریم پیچ کنید.

• قلاب مهار پنجره: بازو پس از باز شدن در شیار این قطعه قرار می گیرد و موجب ثابت ماندن لنگه بازشو می شود. این قطعه نیز بوسیله دو پیچ به پروفیل بازشو متصل می شود.

• کاور قلاب پنجره: پس از پیچ کردن قطعه قلاب پنجره دوجداره، کاور را بر روی آن قرار می دهیم.

ثابت کننده بازشوی پنجرهمحل قرار گیری این قطعات در شکل مشخص است. برای سفارش و خرید مهار پنجره و بازنگهدارنده پنجره دوجداره با ما تماس بگیرید.

قطعه حاضر به سفارش و تولید سماسازان samasazan co بوده و با برند nairona در سایت www.naironaco.com موجود می باشد.

 

برای مشاوره و یا سفارش مهار پنجره یا استپر پنجره با ما تماس بگیرید. 88783212

پنجره دوجداره

Footer Logo

شرکت آرکوین تولید کننده درب و پنجره دوجداره، با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات هوشمند و به روز دنیا...

تماس با ما

آدرس:
میدان آرژانتین، خ الوند، پ 41

88873457
88873422
info(at)arkowin.com

تلفن همراه :
09124160116

شنبه تا چهارشنبه،9صبح تا 6 عصر
پنجشنبه ها: 9صبح تا 4عصر

ارتباط با ما

شروع چت واتس آپ
شروع چت تلگرام
یوتیوب