قیمت پنجره دوجداره وین تک

قیمت پنجره دو جداره وین تک به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا پروفیل درجه 2 وین تک تولید می شود؟ در مطلب زیر عواملی را که موجب افزایش قیمت پنجره دو جداره وین تک می شود را بیان می کنیم. این عوامل از دو منظر پروفیل Upvc وینتک و ساختار پنجره مورد بررسی قرار می دهیم. همچنین می توانید لیست قیمت پروفیل وین تک را در زیر مشاهده کنید.

 تیترهای مطالب این صفحه:
 عوامل تاثیرگذار در نصب پنجره دو جداره وین‌ تک↓
✔ عوامل تاثیر گذار در محاسبه قیمت دوجداره وین تک↓
✔  تاثیر شکل پروفیل وین تک روی قیمت پنجره وین تکلیست قیمت پروفیل وین تکاختلاف قیمت پروفیل وین تک تاثیر میزان مصرف پروفیل روی قیمت پنجره وین تکه

عوامل تاثیرگذار در نصب پنجره دو جداره وین‌ تک


پنجره دوجداره UPVC همواره به دلیل کیفیت بالای ساخت آن و قابلیت اجرایی در اندازه‌های استاندارد ساختمان، از نظر قیمت مورد توجه مصرف کننده می‌باشد.
اما برای نصب و اجرای پنجره‌های دو جداره وین‌ تک، جدا از عوامل ذکر شده در مقاله قیمت پنجره دوجداره عوامل دیگری برای برآورد هزینه نصب پنجره دو جداره نقش دارد.
متراژ اجرای نصب در نصب پنجره دو جدارهمحل نصب پنجره‌های دو جداره بر اساس استاندارد 140 در 160 سانتی متر می‌باشد. هر نوع افزایش متراژ باعث استفاده بیشتر از میزان متعلقات و یراق آلات ساخت آن روی قیمت نهایی اثر گذار خواهد بود.
فرض مثال اندازه قیمتی یک پنجره دو جداره x قیمت می‌باشد. روی این قیمت هزینه حمل و دستمزد نصب و اجرای آن روی سازه و یراق آلات مصرفی و نصب هر نوع بازشو که در حین اجرا ممکن است استفاده شود روی قیمت نهایی تاثیر گذار است.
هر نوع افزایش متراژ باعث اضافه شدن مواد مصرفی بیشتر برای ساخت پنجره دوجداره و یراق آلات آن و نیز نصب هر نوع بازشو ، هزینه حمل و نصب آن در محل تاثیر گذار است.
پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع دقیق، قبل از هر نوع سفارش از کارشناسان وین تک برای برآورد هزینه نصب و اجرا استفاده کنید.
 

پنجره دوجداره وین تک - arkowin.com

عوامل تاثیر گذار در محاسبه قیمت دوجداره وین تک


جدا از کیفیت و اندازه ساخت پنجره‌های دو جداره عوامل دیگری در محاسبه قیمت مورد توجه قرار می‌گیرد که در ادامه به صورت خلاصه به آنها اشاره می‌کنیم.
نوع و برند یراق آلات
با توجه به استفاده از قطعات مختلف در طراحی و ساخت پنجره‌های دو جداره، یراق آلات با کیفیت های ایرانی، آلمانی و ترک نیز قابل سفارشی سازی دارد.
یراق آلات کلنگی، تک حالته، کشویی، دو حالته، فولکس واگنی،آکاردیونی، درب سوئیچی و محوری از تنوع مختلف یراق آلات مورد استفاده در ساخت پنجره دو جداره می‌باشد.
شیشه چند جداره به جای دو جداره
با توجه به نوع عایق بندی و مقاومت بالا در برابر گرد و خاک، انتقال حرارت و برودت، جلوگیری از ورود صدای اضافی و نیز استحکام بالا در مقابل عوامل طبیعی در قیمت گذاری ساخت پنجره‌های دو جداره تاثیر گذار است.
ضخامت شیشه‌های سه جداره 8 برابر نسبت به شیشه‌های معمولی از کیفیت بالا و قیمت بالایی برخوردار می‌باشد.
تنوع رنگ و طرح پنجره دو جداره
رنگ تمام پنجره های دو جداره سفید می‌باشد. اما برای تنوع بخشی رنگ های متنوع دیگری برای پروفیل‌ها موجود است که می‌توان به رنگ‌های طرح چوب یا لمینت اشاره کرد.
قیمت طرح‌های رنگی دیگر بین 25 تا 35 درصد گرانتر از مدل معمولی روی محاسبه قیمت پنجره دو جداره حساب می‌شود.


تاثیر شکل پروفیل وین تک روی قیمت پنجره وین تک

قیمت مترطول پروفیل Upvc ارتباط مستقیمی با میزان وزن آن دارد. برخی از پروفیل های Upvc نامرغوب با کاهش وزن در یک متر پروفیل Upvc ، قیمت آن را نیز کاهش می دهند و موجب افت مقاومت و کیفیت پروفیل Upvc خواهند شد.

قیمت پروفیل وین تکپروفیل وین تک شامل تقسیم بندی در سری و نوع پروفیل می شود.

× سری پروفیل وین تک: سری 60، سری 70، سری کشویی تک ریل، سری کشویی جفت ریل وی تک، سری کمکی

× نوع پروفیل وین تک: فریم، ساش (لنگه) پنجره، ساش درب، مولیون، پروفیل کمکی، پنل

میزان مقایسه وزن پروفیل و قیمت پنجره وین تک :

 فریم کشویی > فریم سری 70 > فریم سری 60

فریم > ساش کشویی > ساش(بازشو) = مولیون

اختلاف قیمت پروفیل وین تک

قیمت متری پروفیل وینتکمقایسه پروفیل سری 60 و 70:

قیمت پنجره دوجداره وین تک سری 70 نسبت به پروفیل سری 60، 10% بالاتر است. این اختلاف قیمت پنجره وین تک شامل پروفیل های فریم، مولیون، ساش می شود.

تفاوت پروفیل سری 60 و سری 70 وین تک: شاید برای شما این سوال پیش بیاید که این دو سری چه تفاوتی با یکدیگر دارند.

پروفیل وین تک سری 60 یا W640 دارای عرض 6 سانتی متر اما پروفیل سری 70 یا  W700 دارای عرض 7 سانتی متر می باشد.
وزن، استحکام و قیمت پروفیل سری w 700 وین تک از پروفیل سری  w 640 بیشتر است.

بیشتر بخوانیم 📌 تفاوت پنجره های وین تک با هافمن

مقایسه پروفیل سری 70 و سری کشویی:

تفاوت سطح مقطع سری 70 و پروفیل کشویی وین تکقیمت متری پروفیل فریم ریلی وین تک بطور تقریبی 85% نسبت به قیمت پروفیل Upvc فریم سری 70 تفاوت دارد. اما قیمت پروفیل بازشو کشویی نسبت به پروفیل بازشو سری 70 تقریبا 80% بالاتر است.

*در نظر داشته باشید میزان اختلاف تنها در پروفیل Upvc است و نه در کل قیمت پنجره وین تک (قیمت شیشه دوجداره و قیمت یراق آلات به سری پروفیل مربوط نمی شود)

قیمت پروفیل وین تک سری 70 = پروفیل سری 60 * 1.1

قیمت پروفیل وین تک  سری کشویی =  پروفیل سری 70 * 1.80

برای استعلام قيمت و دريافت پيش فاکتور درب و پنجره دوجداره وين تک روی تماس با ما کلیک کنید.

 

تاثیر میزان مصرف پروفیل روی قیمت پنجره وین تک

برای اینکه تاثیر میزان مصرف پروفیل را در قیمت مترمربع پنجره وین تک مشاهده کنیم، پنجره با ابعاد 1.4 متر در 1.4 متر را بررسی می کنیم.

قیمت پروفیل وین تک براساس متراژ مصرفی

1- پنجره دوجداره دولنگه ثابت: 7.94 پروفیل Upvc مصرفی

2- پنجره دولنگه یک لنگه بازشو: 12.53 پروفیل Upvc مصرفی

3- پنجره دوجداره سه لنگه ثابت: 9.46 پروفیل Upvc مصرفی

4- پنجره سه لنگه وسط بازشو: 13.56 پروفیل Upvc مصرفی

5- پنجره سه لنگه بازشو طرفین: 17.58 پروفیل Upvc مصرفی

هرچه متراژ مصرفی پروفیل Upvc در پنجره بیشتر باشد، قیمت پروفیل موجب افزایش قیمت پنجره وینتک خواهد شد.

بیشتر بخوانیم 📌 نحوه تعویض دستگیره پنجره دوجداره

پروفیل upvc وین تک

لیست قیمت پروفیل وین تک

در شکل زیر لیست قیمت پروفیل وین تک را مشاهده می کنید. لیست قیمت به تاریخ 05/10/1397 می باشد، با توجه به نوسان زیاد نرخ ارز با ما تماس بگیرید تا به روز ترین لیست قیمت پنجره  وین تک به همراه قیمت یراق الات و شیشه دوجداره برای شما ارسال شود.

لیست قیمت پروفیل وین تک

برای دریافت لیست قیمت پروفیل Upvc بازسازی، مولیون کشویی، مولیون سری 70 و پنل با ما تماس بگیرید.

لزوم استفاده از پنجره دو جداره وین تک

شاید وقتی صحبت از پنجره دو جداره وین تک می شود اولین سوالی که ذهن شما را درگیر می کند این باشد که چرا باید از پنجره های دو جداره این شرکت  استفاده کرد؟ برای پاسخ به این سوال باید جوانب مختلفی را مورد ارزیابی قرار داد. به طور کلی می توان گفت: با توجه به وجود انواع آلودگی ها از جمله آلودگی صوتی در شهر های بزرگ استفاده از این نوع پنجره ها می تواند راه حلی مناسب برای دوری از انواع آلودگی ها باشد. اما اگر بخواهیم به طور خاص به این سوال پاسخ دهیم باید ویژگی های پنجره های وین تک را مورد بررسی قرار دهیم. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1_ صرفه جویی در مصرف انرژی: همان طور که می دانید یکی از دغدغه های مهم در دنیای امروز انرژی می باشد. هزینه های بالای مربوط به انرژی هر کسی را به فکر صرفه جویی در این موضوع می اندازد. ویژگی بارزی که در پنجره دو جداره وین تک دیده ی شود صرفه جویی در مصرف انرژی به میزان 33 درصد می باشد که این عدد در نوبه ی خود می تواند عدد چشمگیری باشد. در واقع این نوع پنجره ها را می توان عایق مناسب حرارتی معرفی کرد که از هدر رفت انرژی جلوگیری می کنند.

2_ تنوع در مدل ها: یکی از موضوعات مهم به خصوص برای خانم ها دکوراسیون منزل و یا محیط کار می باشد. همان طور که می دانید درب و پنجره یکی از موارد مهم در طراحی معماری می باشند. به همین دلیل شرکت وین تک با تولید پنجره های متنوع انتخاب را برای شما آسان تر کرده و می توانید متناسب با معماری ساختمان از انواع پنجره دو جداره وین تک بهره ببرید. همچنین این نوع پنجره ها در ابعاد مختلفی تولید می شود که همین موضوع می تواند نیاز شما در هر بخش را تامین نماید.

3_ عایق صوتی: با توجه به ساختاری که پنجره های دو جداره وین تک دارند می توان آن ها را بهترین عایق صوتی معرفی کرد که در مناطق پر رفت و آمد و شلوغ می تواند برای کنترل صدا بسیار کمک کننده باشد.

  

بیشتر بخوانیم 📌 نحوه تعویض شیشه دوجداره

4_ عایق گرد و غبار: استفاده از بهترین نوع لاستیک های درزبندی با طراحی خاص باعث شده است که هیچ نوع گرد و غباری از این نوع پنجره ها عبور نکرده و بتوان محیطی تمیز را به وسیله ی آن تجربه کرد.                 

5_ مقاومت در برابر نفوذ آب باران: در این نوع پنجره ها به دلیل استفاده از لاستیک های درزبندی که دارای شیار ها و دریچه هایی برای تخلیه آب می باشد، شاهد عدم نفوذ آب باران به داخل می باشیم که این موضوع می تواند یکی دیگر از ویژگی های پنجره های دوجداره وین تک باشد.

6_ مقاومت بالا در برابر عوامل مختلف: پنجره دو جداره وین تک از هر لحاظ مقاوم بوده چرا که تست های مخصوصی برای تولید آن در نظر گرفته شده است. از جمله این تست ها برای بررسی مقاومت این نوع پنجره ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مقاومت حرارتی تا دمای 150 درجه سانتی گراد

مقاومت حرارتی در دمای -40 درجه سانتی گراد

مقاومت تغییر رنگ در برابر تابش اشعه ماورا بنفش خورشید

مقاومت نقطه جوش پروفیل

مقاومت در برابر انواع ضربه در دمای زیر صفر

7_ مقاوم در برابر آتش: یکی از خطراتی که همواره برای ساختمان های مسکونی، تجاری و ... وجود دارد خطر آتش سوزی می باشد. بنابراین استفاده از مصالح مقاوم می تواند اطمینان خاطر را در ما ایجاد کند. با توجه به متریال مورد استفاده در ساخت پنجره های دو جداره وین تک می توان آن را پنجره ای مقاوم در برابر آتش سوزی معرفی کرد.

8_ قابلیت تعویض با پنجره های قدیمی: یکی از دغدغه هایی که در رابطه با بازسازی خانه های قدیمی وجود دارد تعویض درب و پنجره ها می باشد. معمولا به دلیل سختی هایی که در این رابطه وجود دارد گاهی افراد از این کار منصرف می شوند. اما در این رابطه باید گفت که، پنجره های وین تک این کار را برای شما آسان کرده اند. طراحی این نوع پنجره ها به گونه ای است که بدون هیچ گونه تغییرات عمده ای در ساختمان می توان آن را جایگزین پنجره های قدیمی کرد. به این ترتیب می توان در هزینه و زمان هم صرفه جویی نمود.

9_ سهولت و سرعت در نصب: با توجه به موضوعی که در رابطه با تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دو جداره وین تک بیان شد می توان سهولت و سرعت بالای نصب را یکی دیگر از ویژگی های آن بیان کرد. اگر در نصب این نوع پنجره ها از متخصصین مربوط به این کار کمک بگیرید خواهید دید که در زمانی کوتاه می توان آن ها را نصب کرد.

10_ عدم نیاز به رنگ کاری: با توجه به این که در پنجره دو جداره وین تک هیچ گونه پوسیدگی و خوردگی وجود ندارد نیاز به استفاده از سرویس کاری و رنگ کاری نمی باشد. رنگ پایه برای این نوع پنجره ها سفید می باشد اما می توان برای هماهنگی با معماری ساختمان از انواع لمینت های رنگی برای آن استفاده کرد که این لمینت ها هم نیاز به رنگ کاری مجدد و سرویس کاری نخواهند داشت.

قیمت پنجره دو جداره وین تک


پروفیل Upvc از اصلی ترین قطعات تشکیل دهنده پنجره دوجداره وین تک است. به همین دلیل قیمت و میزان استفاده از پروفیل بر روی قیمت پنجره وین تک کاملا تاثیر می گذارد.

گارانتی و ضمانت پنجره دوجداره وین تک:

تمامی محصولات بدون روکش پروفیل وین تک خریداری شده از نمایندگی رسمی وین تک در تهران و سایر استان ها در برابر تغییر رنگ پروفیل، انحنا، تغییر شکل به مدت 10 سال ضمانت می گردد. همچنین کلیه پروفیل Upvc وین تک WINTECH از تاریخ نصب درج شده در ضمانت نامه تحت پوشش بیمه تضمین کیفیت محصول شرکت سهامی بیمه ایران می باشد.

نمایندگی وین تک شرق تهرانمشتریان عزیز می توانند در صورت بروز خسارت با به همراه داشتن برگه گارانتی به انضمام فاکتور خـرید محصولات ارائه شده از نمایندگی وین تک به واحــد خسارت شـرکت سهامـی بیـمه ایـران شهر یا شهرستان مربوطه جهت رسیدگی و دریافت خسارت پنجره دوجداره مراجعه فرمایید.

خدمات پس از فروش نمایندگی رسمی وین تک تهران:

برای تضمین بیشتر کالا و خدمات ارائه شده پنجره وین تک، کلیه پروفیل Upvc و محصولات این شرکت شامل 10 سال خدمات پس از فروش می گردد. این خدمات شامل رگلاژ و تعویض کلیه محصولات است که در کنار ضمانت نامه و قیمت مناسب پنجره وین تک، نشان دهنده درجه کیفی محصولات ما می باشد.

نمایندگی رسمی وین تک  در تهران

تمامی نمایندگی وین تک در شرق تهران و یا نمایندگی وین تک غرب تهران دارای کد نمایندگی هستند. کارخانه درب و پنجره دوجداره آرکوین واقع در منطقه صنعتی خرمدشت بعنوان نمایندگی وین تک شرق تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

آرکوین نمایندگی رسمی وین تک در تهران: نمایندگی وین تک غرب تهران

پروژه های ما در مکان های مختلف

پنجره دوجداره وین تکپنجره دوجداره وین تکپنجره دوجداره وین تک سوالات متداول

1. فرق قیمت پروفیل سری 70 و سری کشویی چیست؟

        قیمت پروفیل وین تک سری 70 = پروفیل سری 60 * 1.1

        قیمت پروفیل وین تک  سری کشویی =  پروفیل سری 70 * 1.80

_______ 

 2. فرق پروفیل سری 60 و 70 در چیست؟

قیمت پنجره دوجداره وین تک سری 70 نسبت به پروفیل سری 60، 10% بالاتر است. این اختلاف قیمت پنجره وین تک شامل پروفیل های فریم، مولیون، ساش می شود.

تفاوت پروفیل سری 60 و سری 70 وین تک: شاید برای شما این سوال پیش بیاید که این دو سری چه تفاوتی با یکدیگر دارند.

پروفیل وین تک سری 60 یا W640 دارای عرض 6 سانتی متر اما پروفیل سری 70 یا  W700 دارای عرض 7 سانتی متر می باشد.

وزن، استحکام و قیمت پروفیل سری w 700 وین تک از پروفیل سری  w 640 بیشتر است. 

_______ 

3. میزان مصرف پروفیل روی قیمت پنجره وین تک چقدر است؟

1- پنجره دوجداره دولنگه ثابت: 7.94 پروفیل Upvc مصرفی

2- پنجره دولنگه یک لنگه بازشو: 12.53 پروفیل Upvc مصرفی

3- پنجره دوجداره سه لنگه ثابت: 9.46 پروفیل Upvc مصرفی

4- پنجره سه لنگه وسط بازشو: 13.56 پروفیل Upvc مصرفی

5- پنجره سه لنگه بازشو طرفین: 17.58 پروفیل Upvc مصرفی
  

پنجره دوجداره وین تک, پنجره وینتک, پنجره وین تک, قیمت مترطول پروفیل, قیمت پنجره وین تک

Footer Logo

شرکت آرکوین تولید کننده درب و پنجره دوجداره، با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات هوشمند و به روز دنیا...

تماس با ما

آدرس:
میدان آرژانتین، خ الوند، پ 41

88873457
88873422
info(at)arkowin.com

تلفن همراه :
09124160116

شنبه تا چهارشنبه،9صبح تا 6 عصر
پنجشنبه ها: 9صبح تا 4عصر

ارتباط با ما

شروع چت واتس آپ
شروع چت تلگرام
یوتیوب