شرکت آرکوین از سال 1388 با تولید درب و پنجره Upvc فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا...

شرکت آرکوین از سال 1388 با تولید درب و پنجره Upvc فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا با ایجاد یک واحد تولیدی کارگاهی در شرق تهران محصولات خود را با استفاده از پروفیل winhouse به بازار عرضه کردیم.

بزرگترین کارخانه درب و پنجره شرق تهران آرکوین سپس با گذشت 4 سال از زمان تاسیس  توانستیم با همکاری نیروهای مجرب، استفاده از ماشین آلات CNC و دانش فنی خود بزرگترین کارخانه تولید درب و پنجره upvc در شرق تهران را  راه اندازی کنیم.
کارخانه درب و پنجره آرکوین واقع در منطقه صنعتی خرمدشت این افتخار را دارد به جز عرضه محصولات به تهران و سایر استان های ایران، محصولات خود را به کشورهایی همچون عمان، روسیه، عراق و گرجستان صادر کند.

بکارگیری ماشین آلات CNC برای تولید پنجره

استفاده از بهترین پروفیل های موجود در بازار مانند ویستابست و وین تک

نمایندگی گرید A+ پنجره وین تک

استفاده از شیشه های دوجداره صنعتی با گاز آرگون
 

کیفیت پنجره دوجداره آرکوین

مشتریان ما شریک تجاری ما هستند. همواره این جمله در سرلوحه تمامی اقدامات آرکوین از مرحله خرید قطعات مورد نیاز تولید درب و پنجره upvc، تولید آن، مشاوره فروش، عرضه به مشتری و نصب یا تعویض پنجره قدیمی بوده و باقی می ماند. قطعات مورد استفاده در آرکوین با تحقیق و تست کیفی قسمت انبار کارخانه از بهترین نوع موجود در بازار تهیه می گردد. همچنین برای تولید درب و پنجره upvc ماشین آلاتی بکار گرفته می شود که کمترین میزان خطای انسانی در آن دخیل می باشد در قسمت زیر تصاویر کارخانه آرکوین واقع در منطقه دماوند - خرمدشت را مشاهده می کنید.

کارخانه مجهز تولید درب و پنجره دوجداره آرکوین

 
گواهینامه و تست کیفی محصولات آرکوین


در راستای افزایش کنترل کیفی محصولات درب و پنجره Upvc شرکت توسعه ابتکار صنعت آرشا با برند آرکوین، طی آزمایشات و تست کیفی محصولات در آزمایشکاه های وین تک، این شرکت موفق به اخذ گواهینامه ها و استانداردهای تولید درب و پنجره Upvc گردیده است.
این آزمایشات بیانگر استاندارد بودن وضمانت محصولات در برابر نفوذپذیری هوا، نفوذ پذیری آب و مقاومت در برابر بار باد می باشد. در محصول نمونه از پروفیل  وین تک و یراق آلات آکادو استفاده شده است.
لازم بذکر است توسعه ابتکار صنعت آرشا اولین دارنده گواهینامه های مربوطه در زمینه تولید در نمایندگان برندهای تولید کننده درب و پنجره دوجداره می باشد

گواهینامه محصولات آرکوین

رزومه ما


آرکوین به عنوان تولید کننده، اجرا و نصب انواع درب و پنجره دوجداره تجربه موفق اجرای پروژه‌های مختلف را دارد و توانسته است اعتماد و قبول همکاری شرکت‌های معتبر داخلی و بین‌المللی را در اجرای پروژه‌ها کسب نماید. تولید و اجرا همراه با تعهد، کیفیت همراه با سرعت، امانتداری و صحت در اجرای کار، همواره خط مشی اساسی فعالیت‌های آرکوین است. در زیر برخی از شرکت هایی را که ما افتخار همکاری مستمر با آنها را داشتیم مشاهده می کنید.
 

رزومه آرکوین

 

هزینه تعویض درب و پنجره قدیمی با دوجداره

Footer Logo

شرکت آرکوین تولید کننده درب و پنجره دوجداره، با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات هوشمند و به روز دنیا...

تماس با ما

آدرس:
میدان آرژانتین، خ الوند، پ 41

88873457
88873422
info(at)arkowin.com

تلفن همراه :
09124160116

شنبه تا چهارشنبه،9صبح تا 6 عصر
پنجشنبه ها: 9صبح تا 4عصر

ارتباط با ما

شروع چت واتس آپ
شروع چت تلگرام
یوتیوب