پنجره دوجداره کشویی وین تکپنجره دوجداره کشویی وین تک یا سری W260 همانند سری 640 و سری 700 وین تک از بهترین مواد اولیه اروپایی، متناسب با اقلیم آب و هوایی ایران و با تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد. از ویژگی های تضمین شده پنجره دوجداره کشویی وین تک میتوان عدم تغییر رنگ، پوسیدگی و یا عدم شکستگی را بیان کرد که شامل 10 سال ضمانت می باشد.

استانداردهای پنجره دوجداره کشویی وین تک: رال آلمان RAL GZ 716/1، BS EN 12608، DIN EN12608 و EN12608

 

پنجره دوجداره کشویی وین تک W260

این سری از محصولات پنجره وینتک به دو مجموعه تقسیم بندی می شود که هر دو مجموعه یک کارایی را دارند اما در میزان عایق بندی با یکدیگر تفاوت دارند.

درست است که پنجره دوجداره کشویی از بهینه ترین حالت های بازشوی درب و پنجره Upvc می باشد. اما در کنار مزیت بازشو، عایق بندی پنجره دوجداره کشویی نسبت به دیگر پنجره های لولایی و یا پنجره دوجداره فولکس واگنی کمتر است. این کاهش عایق بندی در برابر گرد و غبار، جریان هوا و آلودگی صوتی می باشد.

در ادامه دو مجموعه پنجره کشویی وین تک را بیان می کنیم تا با انتخابی مناسب، خرید خوبی داشته باشید:

هزینه پنجره دوجداره کشویی وین تک

 

پنجره دوجداره کشویی جفت ریل وین تک

پنجره دوجداره کشویی جفت ریل وین تکهمانطور که در شکل روبرو مشاهده می کنید، فریم پنجره دوجداره کشویی جفت ریل از دو ریل تشکیل شده است. عرض سطح مقطع فریم کشویی جفت ریل برابر با 8.5 سانتی متر بوده و دارای 3 حفره می باشد. لنگه کشویی استفاده شده در هر دو سری پنجره کشویی وینتک یکسان بوده و عرض 6 سانتی تری دارد.

تمامی لنگه ها چه بصورت بازشو و ثابت بر روی این دو ریل سوار می شود. یکی از مزیت های پنجره دوجداره کشویی وین تک سری جفت ریل، امکان باز شدن و متحرک بودن هر دو لنگه کنار هم می باشد. که البته با درخواست مشتری انجام می پذیرد.

بدلیل آنکه لنگه بازشو با استفاده ازغلطک بر روی ریل قرار می گیرد، عایق بندی پنجره دوجداره کشویی دو ریل کاهش می یابد. کاهش عایق بندی در هر دو لنگه بازشو و ثابت صورت می گیرد.

با این حال میزان عایق بندی پنجره دوجداره کشویی جفت ریل نسبت به پنجره های قدیمی(چوبی و آهنی) بسیار بیشتر است; و اگر با توجه به موقعیت پنجره، باید از پنجره کشویی استفاده کنید، نسبت به انجام آن تردید نکنید.

بطور مثال در پنجره هایی که در جلوی سینک ظرفشویی قراردارد، شیرآلات مانع از باز شدن کامل پنجره دوجداره می گردد، پس بهترین حالت استفاده از پنجره دوجداره کشویی است.

در قسمت های مختلف پنجره دوجداره کشویی وین تک از نوار مویی و لاستیک هایی برای افزایش عایق بندی استفاده می گردد.

مطالب مرتبط:
پنجره دوجداره وین تک
پروفیل بازسازی پنجره دوجداره وین تک
نحوه تعویض پنجره های قدیمی

 

پنجره دوجداره کشویی تک ریل وین تک

پنجره دوجداره کشویی تک ریل وین تکهدف از طراحی و تولید پنجره کشویی تک ریل وین تک، افزایش میزان عایق بندی درب و پنجره Upvc تا بالاترین حد ممکن است. پروفیل فریم تک ریل کشویی وینتک براساس ترکیبی از پروفیل کشویی تک ریل و فریم نوسازی سری 640 طراحی گردیده است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید با قرار دادن دو نوع پروفیل مذکور در کنار هم، پروفیل فریم کشویی تک ریل شکل می گیرد.

 

در پنجره دوجداره کشویی وین تک، تنها قسمت متحرک دارای ریل است و قسمت ثابت پنجره همانند پنجره های لولایی بدون ریل می باشد; که حذف ریل دوم موجب افزایش 50% عایق بندی پنجره تک ریل کشویی نسبت به جفت ریل کشویی می شود.ساختار پنجره کشویی تک ریل وین تک

در سری پنجره های کشویی می توان از توری پلیسه یا توری ثابت نیز استفاده کرد.

 

پنجره دوجداره کشویی لمینت

مانند همه محصولات وین تک، سری کشویی نیز دارای روکش طرح چوب و لمینت در مدل های بلوطی روشن، بلوطی تیره و کاکائو براون است.

 

قیمت پنجره دوجداره کشویی ریلی

قیمت پنجره ریلی کشویی دوجداره شامل قیمت پروفیل کشویی وین تک، قیمت یراق کشویی و شیشه دو یا چند جداره می باشد. پروفیل کشویی نسبت به دیگر پروفیل سری 60 و 70 ابعاد بزرگ تری دارد، به همین دلیل قیمت پروفیل ریلی کشویی نسبت به دیگر پنجره های Upvc از قیمت بالاتری برخوردار است.

قیمت پنجره ریلی دوجداره: قیمت پروفیل کشویی + قیمت شیشه دوجداره+ قیمت یراق کشویی

قیمت پروفیل کشویی > قیمت پروفیل معمولی

قیمت یراق دوحالته > قیمت یراق کشویی > قیمت یراق تک حالته

قیمت شیشه دوجداره در تمامی پنجره های دوجداره وینتک یکسان است.

 
برای مشاوره در مورد پنجره دوجداره کشویی با ما تماس بگیرید. 88783212

مدل های پنجره دوجداره ریلی

پنجره دوجداره ریلی در مدل های زیر تولید می گردد. قسمت هایی که با فلش نشانه گذاری شده، لنگه های بازشو را مشخص می کند. در اولین شکل سمت راست هر دو لنگه بصورت بازشو می باشند که تنها در پنجره جفت ریل کشویی قابل اجرا می باشد.

انواع پنجره دوجداره ریلی

حداکثر عرض و ارتفاع پنجره ریلی کشویی Upvc

اولین نکته در مشخص کردن عرض و ارتفاع حداکثری یا حداقلی پنجره ریلی کشویی این است که عرض لنگه ریلی، باید حداقل یک سوم ارتفاع باشد. در صورت عدم رعایت این نکته پنجره کشویی از ریل خارج می شود و یا هنگام بازو بسته شدن اصطلاحا کله می کند.

حداکثر ابعاد پنجره ریلی می توان عرض 1.2 متر در ارتفاع 2.2 در حالت تناسب و بهینه دانست.

پنجره دوجداره وین تک, قیمت پنجره دوجداره وین تک, پنجره وینتک, نمایندگی وین تک

Footer Logo

شرکت آرکوین تولید کننده درب و پنجره دوجداره، با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات هوشمند و به روز دنیا...

تماس با ما

آدرس:
میدان آرژانتین، خ الوند، پ 41

88873457
88873422
info(at)arkowin.com

تلفن همراه :
09124160116

شنبه تا چهارشنبه،9صبح تا 6 عصر
پنجشنبه ها: 9صبح تا 4عصر

ارتباط با ما

شروع چت واتس آپ
شروع چت تلگرام
یوتیوب